O společnosti Kreditech Česká republika s.r.o.

Kredito24 je poskytovatelem rychlých nebankovních půjček, kterých můžete využít v náročné finanční situaci. Jedná se o českou společnost, která má však kořeny v sousedním Německu. Zaměřuje se na poskytování rychlých půjček, které svým klientům nabízí nonstop a s výplatou na bankovní účet během 15 minut.

Vyřízení půjčky u Kredito24 je pohodlné, jelikož se žádost o půjčku podává online. Vy sami tak nemusíte osobně vůbec nikam chodit. Pokud je vyžadován podpis smlouvy, bude doručena na vaši adresu. Když smlouva není potřeba, najdete ji přímo na webových stránkách, kde si ji můžete přečíst. Půjčky od Kredito24 jsou také maximálně transparentní, jelikož se nepojí s žádnými neočekávanými poplatky.

Kredito24 je držitelem několika certifikátů, které dokládají, že se jedná opravdu o bezpečnou půjčku a že nehrozí zneužití vašich osobních údajů. Renomovaná česko-německá firma vám tak nabídne zajímavý typ nebankovního úvěru, na který byste ve své bance rozhodně nedosáhli. Šetří vaše starosti, čas i peníze.

Kontakt

Sídlo firmy:

Kreditech Česká republika s.r.o.

Karlovo nám.16

120 00 Praha 2

tel.: 498880027

Kreditech Česká republika s.r.o. je dceřinou společností Kreditech Holding SSL Gmbh